Registrace je velmi snadná

Do databáze Casting Centra se můžete zdarma registrovat on-line prostřednictvím elektronického dotazníku. Podmínkou je přiložení aktuálních fotografií. Fotografie by měly být nejlépe profesionální (portrétní zepředu, pravý profil, levý profil a celé postavy). Důležité je, aby byla zřetelná barva vlasů a očí (žádné selfie, červené oči, sluneční brýle nebo pokrývky hlavy). Pozadí by mělo být ideálně jednobarevné. Velikost jedné fotografie by měla být do 3 MB v JPEG formátu. Fotografie musí být každopádně aktuální!!!

Do zkušeností, pokud již nějaké máte, určitě přidejte výčet rolí za poslední roky a odkazy na videa z Vašich projektů. Ve videích nesmí být uvedeno Vaše celé jméno ani kontaktní údaje. Neposílejte ani odkazy na celé epizody seriálu, film nebo divadelní představení pouze na krátkou ukázku, ve které účinkujete. Ideální délka je od 20 vteřin do dvou minut.

Svůj profil si pravidelně aktualizujte. Pokud jste zapomněli Vaše přístupové údaje, napište nám na info@castingcentrum.cz. Rádi Vám je zašleme.

Registrace on-line ZDARMA