Pořádání castingů

Agentura disponujeme vlastním prostorným castingovým studiem v centru Prahy: ateliérem 6 x 12m sousedícím s prostorným barem, čekárnou a sociálním zázemím pro pozvané.

Studio je vybaveno profesionální technikou pro natáčení i fotografování. Klientům poskytujeme při práci pohodlné zázemí s možností občerstvení. Přímo před studiem máme vyhrazená parkovací místa.

Ceny castingových služeb jsou stanoveny individuálně dohodou s klientem podle náročnosti konkrétního požadavku.

Potřebujete casting? Napište nám ještě dnes!

12 + 7 =

Ateliér Praha

Ateliérové focení

Ceník focení do databáze

V našem ateliéru v centru Prahy Vám rádi vytvoříme fotografie pro soukromé i komerční účely. Ceny fotografických služeb jsou stanoveny individuálně dohodou s klientem podle náročnosti konkrétního požadavku.

Rezervace focení

Naše portfolio:

Focení do databáze

Ceník focení do databáze

 

100,- Přefocení do databáze pro již registrované:

Těm, kteří jsou již u nás v databázi registrováni (mají podepsanou Smlouvu o zprostředkování) nabízíme jednou do roka aktualizaci fotografií v databázi za zvýhodněnou cenu.

250,- Focení při registraci:

Při registraci Vám profesionální fotograf zhotoví několik fotografií portrétu i celé postavy, tak aby co nejlépe charakterizovaly a zdůraznily Vaši jedinečnost a přispěly tak ke zvýšení pravděpodobnosti úspěchu při castingu. U rodinných příslušníků vytvoříme také společnou fotografii. Délka tohoto focení je cca 20 min.

100,-

Přefocení do databáze pro již registrované

250,-

Focení při registraci

Ateliérové focení

V našem ateliéru Vám rádi zhotovíme profesionální fotografie dle Vašeho přání. Fotografie rodiny nebo přátel může být vzpomínkou na určité období vašeho života, zajímavým dárkem vašim rodičům, příbuzným či známým. Na všechny druhy focení je nutná rezervace předem.

Rezervace focení

Rezervujte si svůj termín focení ještě dnes!

Orientační ceník focení

Ceny fotoslužeb závisí na konkrétním požadavku klienta.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, máme k dispozici zkušený tým fotografů, vizážistek i stylistů. Disponujeme ateliérem v centru Prahy o rozměrech 6 x 12m sousedícím s prostorným barem, čekárnou a sociálním zázemím pro pozvané. Ateliér je vybaven profesionální technikou pro natáčení i fotografování. Klientům poskytujeme při práci pohodlné zázemí s možností občerstvení. Přímo před studiem máme vyhrazená parkovací místa.

Ceny fotografických služeb jsou stanoveny individuálně dohodou s klientem podle náročnosti konkrétního požadavku.

Potřebujete fotoslužby?