Registrace je velmi snadná a je možná 3 způsoby:

Do databáze Casting Centra se můžete zdarma registrovat on-line prostřednictvím elektronického dotazníku. Podmínkou je přiložení aktuálních fotografií. Fotografie by měly být nejlépe profesionální (portrétní zepředu, pravý profil, levý profil a celé postavy). Důležité je, aby byla zřetelná barva vlasů a očí (žádné selfie, červené oči, sluneční brýle nebo pokrývky hlavy). Pozadí by mělo být ideálně jednobarevné. Velikost jedné fotografie by měla být do 1 MB v JPEG formátu. Fotografie musí být každopádně aktuální!!!

Do zkušeností, pokud již nějaké máte, určitě přidejte výčet rolí za poslední roky a odkazy na videa z Vašich projektů. Ve videích nesmí být uvedeno Vaše celé jméno ani kontaktní údaje. Neposílejte ani odkazy na celé epizody seriálu, film nebo divadelní představení pouze na krátkou ukázku, ve které účinkujete. Ideální délka je od 20 vteřin do dvou minut.

Pokud dáte přednost osobnímu setkání a profesionálnímu vyfotografování případně i natočení krátkého prezentačního videa u nás v ateliéru, máte na výběr ze dvou dalších možností registrace: rozšířené a úplné. Při těchto registracích Vám budeme plně k dispozici a rádi Vám zodpovíme Vaše případné dotazy týkající se podmínek smlouvy či budoucí spolupráce.  Máte-li o osobní schůzku zájem, je nutné předem dohodnout termín na našem telefonním čísle 720 162 362 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Fotografie pořízené při registraci si můžete následně stáhnout z našeho webu za 250 Kč (při úplné registraci je cena za stažení již zahrnuta v ceně registrace). Fotografie jsou opatřeny vodoznakem.

V našem ateliéru nabízíme jednou ročně všem zaregistrovaným klientům s platnou smlouvou přefocení profesionální fotografkou za zvýhodněnou cenu 100 Kč (při úplné registraci je každoroční přefocení zdarma).

 

Registrace on-line ZDARMA

Rozšířená registrace v ateliéru 250 Kč

Úplná registrace v ateliéru 950 Kč

Registrace on-line - ZDARMA

Zájemce o registraci vyplní elektronický otazník a odešle ho spolu s vloženými fotografiemi agentuře.  Fotografie by měly být nejlépe profesionální (portrétní zepředu, pravý profil, levý profil a celé postavy). Důležité je, aby byla zřetelná barva vlasů a očí (žádné selfie, červené oči, sluneční brýle nebo pokrývky hlavy). Pozadí by mělo být ideálně jednobarevné. Velikost jedné fotografie by měla být do 1 MB v JPEG formátu. Fotografie musí být každopádně aktuální!!!

 

Máte-li zájem o profesionální vyfotografování u nás v ateliéru, případně o úplnou registraci, která je nejlepší možností Vaší prezentace, kontaktujte nás na našich telefonních číslech, kde Vám rádi poskytneme veškeré další informace a domluvíme konkrétní termín v ateliéru. Zároveň Vám při setkání rádi zodpovíme Vaše případné dotazy týkající se podmínek smlouvy či budoucí spolupráce. 

 

 

 

Registrační formulář

Rozšířená registrace v ateliéru - 250 Kč

Zájemce o registraci se telefonicky spojí s agenturou a dohodne s ní termín registrace přímo v našem pražském ateliéru. Zde mu rádi zodpovíme všechny dotazy ohledně registrace a případné další spolupráce. V ateliéru mu pak vytvoříme profesionální fotografie tak, aby co nejlépe charakterizovaly daného člověka a zdůraznily jeho jedinečnost a přispěly tak ke zvýšení pravděpodobnosti výběru při následných castingových zkouškách.

 

Chci termín

Úplná registrace v ateliéru - 950 Kč

Při úplné registraci mohou zájemci doplnit svoji nabídkovou kartu i o videozáznam, který přímo v našem studiu vytvoříme a je pak dostupný spolu s ostatními základními údaji spolupracujícím produkčním a castingovým agenturám. Jde o nejefektivnější způsob prezentace, který naše agentura doporučuje všem vážným zájemcům o získání role ve filmu či reklamě. Součastí úplné registrace je samozřejmě i vytvoření sady profesionálních fotografií.

Chci termín